دومین هفتۀ نمایشگاه کتاب مرکز نشر دانشگاهی در دانشگاههای تهران و شهرستانها

 

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

 

_x000D_

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی، اولین نمایشگاه کتاب در دانشکده ادبیات و زبان فارسی دانشگاه علامه طباطبایی با بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در رشته های ادبیات، زبان‌شناسی، تاریخ، فلسفه غرب، زیان‌های خارجی، نسخ خطی، متون کهن، فلسفه، عرفان و علوم اسلامی برگزار شد. همچنین نشریات نامۀ ایران باستان، مجلۀ زبان‌شناسی، پژوهشهای ایران‌شناختی و لقمان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

_x000D_

   مرکز نشر دانشگاهی در هشتمین همایش زبان‌شناسی ایران که در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در دانشکده ادبیات و زبان فارسی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، شرکت کرد. از کتابهای ارائه‌شده در این نمایشگاه می‌توان به: آواشناسى زبان فارسى، پژوهشهای زبان شناختی فارسی (مجموعه مقالات)، ضرورتهاى علمى واژه‌سازى در ربان فارسى،  اسم و صفت مركب در زبان فارسى، آيين نگارش و زبان شناسى عملى اشاره کرد.

_x000D_

  گفتنی است برگزاری نمایشگاههای کتاب مرکز نشر در دانشگاههای صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، شهید بهشتی و دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات از تاریخ ۲۳ بهمن ماه آغاز شده و تا ۲ اسفندماه ادامه خواهد داشت. همچنین زمانبندی برگزاری نمایشگاهها بر روی سایت مرکز نشر دانشگاهی به نشانی www.iup.ac.ir اعلام شده است.

_x000D_

   در این نمایشگاهها بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی ارائه شده است.

_x000D_

   یادآور می‌شود کتابهای ارائه شده با تخفیف ۱۵ تا ۳۰ درصد در اختیار دانشجویان محترم قرار می‌گیرد.

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *