دو اثر برگزيده مركز نشر دانشگاهي در هجدهمين جشنواره كتاب برتر دانشگاه تهران

  
_x000D_

_x000D_

 

_x000D_

به گزارش روابط عمومي مركز نشر دانشگاهي،  هجدهمين جشنواره پژوهش دانشگاه تهران به مناسبت هفته پژوهش با حضور جمعي از استادان، پژوهشگران و دانشجويان برتر در هر رشته، روز سه‌شنبه (۲۴آذرماه) در سالن علامه اميني کتابخانه دانشگاه تهران برگزار شد.

_x000D_

دکتر محمد جعفري، معاون پژوهش و فناوري دانشگاه، دکتر وحيد اصفهانيان و دکتر فرهاد رهبر، رييس دانشگاه تهران، در هجدهمين جشنواره پژوهش دانشگاه تهران سخنراني كردند و در پايان به استادان، پژوهشگران و دانشجويان برتر هر رشته لوح تقدير و جوايزي اهدا شد.

_x000D_

          دو كتاب منتشر شده از مركز نشر دانشگاهي با عناوين، اصول علم حیوانات آزمایشگاهی، ترجمة دكتر فريد عابدين دركوش، دكتر نرسي جعفري و دكتر مسعود جلال و انگل لیشمانیا و لیشمانیوزها، زيرنظر دكتر ابوالحسن نديم، دكتر عزت‌الدين جواديان، دكتر مهدي محبعلي و دكتر علي ضامن مو‌مني پس از بررسي هيات داوران به عنوان كتاب برتر شناخته شده و معرفي شدند.

_x000D_

روابط عمومي مركز نشر دانشگاهي ضمن اعلام اسامي كتب مزبور، تبريك صميمانه خويش را به مترجمان و هيات مولفان ارجمند و ساير عوامل چاپ و نشر اين آثار اعلام داشته و موفقيت روزافزون اين عزيزان را آرزومند است.

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

_x000D_

 

_x000D_

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *