چگونه به نمایشگاه کتاب بیاییم؟

 چگونه به نمایشگاه کتاب بیاییم؟

 آدرس: اتوبان شهید کاظمی، نرسیده به عوارضی تهران- قم، سمت راست، شهر آفتاب

خودروی شخصی:
برای رسیدن به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب باید وارد آزادراه خلیج فارس بشوید. اتوبان های امام علی، چمران و آیت الله سعیدی درنهایت به آزادراه خلیج فارس می رسند. شهر آفتاب درست در ضلع روبه روی حرم مطهر قرارگرفته است.

مترو:
برای رسیدن به شهر آفتاب باید وارد خط یک (خط قرمزرنگ) بشوید. اینجا همان خط مترویی است که ایستگاه کهریزک را به ایستگاه تجریش وصل می کند. ایستگاه شهر آفتاب هم یکی از ایستگاه های جدید متروی تهران است که هم زمان با راه افتادن نمایشگاه کتاب مسافرگیری می کند.
قطارهای مترو از اولین روز نمایشگاه کتاب یعنی ۱۵ اردیبهشت ماه، از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح کارش را آغاز می کند. فاصله ی زمانی حرکت هر قطار هم فعلاً ۱۵ دقیقه است. آخرین قطار شهر آفتاب را ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه ی شب ترک می کند.

اتوبوس:
اگر می خواهید با اتوبوس به نمایشگاه کتاب و شهر آفتاب بروید، باید از میدان تجریش، میدان صنعت، میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران پارس، میدان آزادی، میدان راه آهن، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، پایانه نعمت آباد و پایانه شاهد اتوبوس های شهر آفتاب / نمایشگاه کتاب را سوار شوید.

تاکسی:
برای رسیدن به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب می توانید از تاکسی ها یا ون هایی که در میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران پارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب می روند، استفاده کنید.

زمان برگزاری: ۱۵تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

 ساعت بازدید: ۱۰ صبح تا ۲۰


نشانی غرفه مرکز نشر دانشگاهی :
آزادراه خلیج فارس، شهرآفتاب، بخش دانشگاهی، سالن شماره ۱۰۴، غرفه ۳۱۲
     منتظر حضورتان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *