شنبه 5 اسفند 1396 - 9 جمادي الثاني 1439 - 2018 فوريه 24
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82329
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1389 0:0
تعداد مشاهدات : 1259

محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم

مرکز نشر دانشگاهی، اقدام گروهی افراطی در آمریکا، مبنی بر هتک حرمت به قرآن کریم را به جهان اسلام و مومنین حقیقت جو تسلیت عرض نموده و به شدت محکوم می نماید.

مرکز نشر دانشگاهی، اقدام گروهی افراطی در آمریکا، مبنی بر هتک حرمت به قرآن کریم را به جهان اسلام تسلیت عرض نموده و به شدت محکوم می نماید.
 با وجود اعتراض های چند روز منتهی به 11 سپتامبر (شنبه، 20 شهریور) شاهد حرکتی جاهلانه از سوی عده ای در به آتش کشیدن قرآن کریم، بزرگترین میراث حقیقت بودیم.
در محکومیت این حرکت همین بس که فریاد دلسوزان و دانایان، تازیانه ای بود بر آنان که حقا مصداق « صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَعْقِلُونَ» اند. حساب جهل به کنار که رفتار و کردارش خودنمائیِ جاهلانه ای بیش نیست!
و آری! این ندای حقیقت است که این گونه هر آزاده ای را به اعتراض وا می دارد. این ندای انسانیت است که بر جهل می تازد. این ندای آگاهی است که خشم جهل را آتش جاهل می سازد. ما را غمی در سوزاندن قرآن نیست که حقیقت را چه نگاهبانی بالاتر و برتر از حقیقت که «إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ». ما غمناکیم از آینده ی بشریت که در دستان جنگ افروزان بد طینتی افتاده که دست بر هر هویتی می یازند تا بر خود هویتی سازند و لکن «وَمَن يُضْلِلِ اللَّـهُ فَلَن تَجِدَ لَهُ سَبِيلًا»
مرکز نشر دانشگاهی، ضمن تسلیت و همراهی با تمامی سوخته دلان مومن، این حادثه تأسف بار، بازگشت به ایمان و احترام متقابل پیروان ادیان الهی را از تمامی ملتهای حقیقیت بین خواستار است.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


جستجو در فروشگاه :
نظرسنجـــی
از اطلاعات کدام بخش سایت بیشتر استفاده می‌کنید؟
از اطلاعات کدام بخش سایت بیشتر استفاده می‌کنید؟مراکز فروش
تهران ، خیابان دکتر بهشتی ، خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) ،نبش کوجه دهم، شماره 50
021-88725954
تهران ، خیابان انقلاب، چهارراه وصال شیرازی،روبروی سینما سپیده، پاساژ خبیری
021-66404011
 
e@ecommerce@iup.ir