چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 23
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82355
تاریخ انتشار : 28 مهر 1389 0:0
تعداد بازدید : 1474

حضور چشمگیر مرکز نشر دانشگاهی در هفدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری هفدهمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در سوم آبان ماه سال جاری خبر داد.

 


 

 

محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در نشست خبری در خصوص برگزاری هفدهمین جشنواره و نمایشگاه بین‌‌ا‌لمللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: جشنواره و نمایشگاه امسال از سوم تا نهم آبان‌ماه  همه روزه از ساعت 9 الی 20 در محل مصلی امام خمینی (ره) و در فضایی متفاوت با سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

     وی افزود: از دیگر ویژگی متفاوت جشنواره امسال نسبت به سال‌های گذشته، حضور نشریات تخصصی، علمی و دانشگاهی کشور است که از میان 600 نشریه علمی و تخصصی که شناسایی شده تعدادی از آنها حضور خواهند داشت.

مرکز نشر دانشگاهی نیز با 10 عنوان نشریه تخصصی دانشگاهی مطرح حضور فعالی خواهد داشت. نشریات تخصصی مرکز نشر دانشگاهی، در حوزه های شیمی، فیزیک، ریاضی، نشر دانش، بهداشت جهان، معارف، زبانشناسی، پژوهشهای ایرانشناختی، نامه ایران باستان، باستان شناسی و تاریخ فعالیت دارند. در این نمایشگاه مرکز نشر دانشگاهی، رونمایی سامانه نشر مجلات علمی پژوهشی کشور را به ارمغان خواهد آورد.


جستجو در فروشگاه :