چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 23
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82818
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1392 0:0
تعداد بازدید : 1029

سه کتاب چاپ اول مرکز نشر دانشگاهی معرفی شد

سه عنوان کتاب چاپ اول مرکز دانشگاهی با عناوین جغرافیا، اقتصاد و فضا و آمایش سرزمین، رشد و نمو گیاهان و تغییر اقلیم و گندم های ایران با نگاه پژوهشی معرفی شد.

 

به گزارش خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران، کتاب گندم های ایران با نگاه پژوهشی برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری فیزیولوژیک گیاهی، در مرحله پژوهشی بعد از گذراندن مرحله آموزشی و همچنین مروجان وزارت جهاد کشاورزی برای آموزش کشاورزان نگاشته شده است، چنانچه این کتاب در 4 بخش و 24 فصل تنظیم شده درخصوص مسائل گیاه شناسی تهیه شده است.
 بنابراین گزارش : همچنین کتاب رشد و نمو گیاهان و تغییر اقلیم نیز برای دانشجویان کارشناسی ارشد و رشته های مرتبط با تغییر اقلیم مانند کشاورزی، علم و محیط زیست، معماری و شهر سازی و سایر محققان رشته های مختلف در موسسات تحقیقاتی کشور تهیه شده  است.
 براساس این گزارش :کتاب جغرافیا، اقتصاد فضا و آمایش سرزمین نیز برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های جغرافیا و اقتصاد، متخصصان برنامه ریزی توسعه اقتصادی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی و همچنین دست اندرکاران برنامه ریزی توسعه اقتصادی بلند مدت و کوتاه مدت کشور و آمایش سرزمین تهیه شده است.


جستجو در فروشگاه :