شنبه 17 خرداد 1399 - 15 شوال 1441 - 2020 ژوئن 06
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 240367
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397 9:31
تعداد بازدید : 1662

دکتر سید محمد امین قانعی راد درگذشت

با کمال تاسف و تاثر، درگذشت استاد ارجمند و پژوهشگر برجسته جناب آقای دکتر محمدامین قانعی راد را به جامعه علمی کشور تسلیت می گوئیم
انا لله و انا الیه راجعونبا کمال تاسف و تاثر، درگذشت استاد ارجمند و پژوهشگر برجسته جناب آقای دکتر محمدامین قانعی راد را به جامعه علمی کشور تسلیت می گوئیم. ایشان همواره دل نگران نهاد دانشگاه، سمت و سوی تحقیقاتی و فناوری کشور و حفظ استقلال نهادهای علمی مدنی بود و در این مسیر تلاش های ارزنده ای در جهت مدیریت و توسعه انجمن جامعه شناسی ایران انجام داد. از همین منظر و دغدغه بود که دکتر قانعی راد گفتگوی جدی و اثرگذار میان دانشگاه، جامعه و دولت را در عمل دنبال کرد.
مرکز نشر دانشگاهی مفتخر است که ایشان در چندماه گذشته در معماری جدید مرکز ایفاگر نقش شدند، به خصوص آنکه سردبیری مجله "نشر دانش" را پذیرفتند و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کردند.
حال که دکتر قانعی راد عزیز در میان ما نیست، به تقدیر خداوند بزرگ گردن می نهیم و رضایت او را می جوئیم؛ برای آن مرحوم رحمت و مغفرت طلب می کنیم و برای خانواده محترم، همکاران و دوستان ایشان آرزوی بردباری داریم.
جامعه علمی کشور، بی تردید، از منش اخلاقی و علمی مرحوم دکتر قانعی راد همواره به نیکی یاد خواهد کرد و تداوم بخش دغدغه های عالمانه ایشان خواهد بود.
مرکز نشر دانشگاهی


جستجو در فروشگاه :