تصویب طرح‌های اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا پایان سال

 

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران:

_x000D_

علی اسماعیلی، رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ارایه طرح‌های پیشنهادی مدیران کمیته‌های این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در جلسه‌های شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: می‌کوشیم طرح‌های اجرایی پیشنهادی را تا پایان سال جاری بررسی و به تصویب نهایی برسانیم.

_x000D_

اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، از همدلی و تعامل میان اعضای شورای سیاستگذاری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و اظهار کرد: در جلسه‌هایی که تاکنون با حضور این اعضا تشکیل شده‌اند، تمام مسایل مربوط به نمایشگاه کتاب تهران با هدف برپایی نمایشگاهی در خور و شأن نظام جمهوری اسلامی ایران بررسی می‌شوند.
وی ادامه داد: گزارش‌های واصل شده بیانگر این مطلب‌اند که نخستین نشست مدیران کمیته‌های بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دوشنبه (۹ بهمن) برگزار شده است. این موضوع اهتمام ویژه مسوولان و دست‌اندرکاران برپایی این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در سرعت بخشیدن به انجام فعالیت‌ها و کیفی‌سازی آن‌ها را نشان می‌دهد.
رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین از تهیه جدول زمانبندی برنامه‌های این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: طرح‌های پیشنهادی معاونت‌های سه‌گانه «اجرایی و پشتیبانی»، «امور نمایشگاهی» و «علمی و فرهنگی» بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران در کمیته قراردادها بررسی و در نهایت در شورای برنامه‌ریزی در صورت مناسب بودن به تصویب نهایی می‌رسند.
سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: در نظر داریم تا اواخر اسفندماه طرح‌های پیشنهادی مناسب را به تصویب برسانیم.
بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 11 تا ۲۱ ارديبهشت ماه سال ۱۳۹۲ در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *