ثبت‌نام برای دریافت بن خرید کتاب در ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی از سوم آبان‌ماه

شهروز گهواره‌ای، مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) اظهار کرد: بعد از تمدید مهلت ثبت‌نام برای حضور در ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ مهر‌ماه، ۴۰ ناشر دیگر برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند. این ۴۰ متقاضی جدید در دو شکل نمایندگی ناشر یا به‌صورت مشارکتی در این دوره از نمایشگاه حاضر خواهند شد.
 
وی با اشاره به این‌که در مجموع ۱۸۰ ناشر در این دوره از نمایشگاه حضور خواهند داشت، افزود: دانشگاهیان برای دریافت بن خرید کتاب در ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی می‌توانند از اوایل هفته آینده با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی به نشانی www.abup.ir  برای ثبت‌نام اقدام کنند.  
 
مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی ادامه داد: انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی، به‌عنوان متولی برگزاری این نمایشگاه علاوه بر دانشگاه تهران با سه‌‌ هزار کتابخانه سراسر کشور برای دعوت از دانشگاهیان مکاتبه کرده‌ است. همچنین برای بهره‌گیری از پایگاه‌ اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها برای پوشش بهتر اخبار این دوره از نمایشگاه با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رایزنی شده است.
 
ششمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی، از ۲۳ تا ۲۷ آبان‌ماه، همزمان با بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی، نخستین‌بار در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

منبع‌: خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *