عمده نشست‌های نمایشگاه کتاب تهران با رویکرد سبک زندگی برگزار می‌شوند

 

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران:

_x000D_

همايون اميرزاده، معاون علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران گفت: در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، عمده نشست‌ها و همایش‌های حوزه معاونت علمی ـ فرهنگی با رویکرد سبک زندگی برگزار می‌شوند.

_x000D_

امیرزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در این باره اظهار کرد: بخش معاونت علمی ـ فرهنگی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نمایشگاه کتاب تهران می‌کوشد تا در حوزه سوالاتی که مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی مطرح کرده‌اند، فعالیت‌های متعددی را انجام دهد که از آن میان می‌توان به برگزاری نشست با رویکرد سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی اشاره کرد.

_x000D_

وی با بیان این‌که این نشست‌ها با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه سبک زندگی برپا خواهند شد، گفت: مدیران و اعضای کمیته‌های معاونت علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران اکنون در حال طراحی مدل‌ها و برنامه‌های خود در حوزه سبک زندگی‌اند.

_x000D_

معاون علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران افزود: قیام پانزده خرداد، موضوع دیگر نشست‌ها و همایش‌های بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را تشکیل خواهند داد.

_x000D_

امیرزاده عنوان کرد: همچنین بخش معاونت علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران می‌کوشد تا نشست‌هایی را با رویکرد چاپ و نشر برگزار کند. در این نشست‌ها مسایل مربوط به نشر کشور مطرح و راهکارهای لازم برای حل آن‌ها ارایه خواهند شد.

_x000D_

وی در پایان گفت: ممکن است حدود چهار موضوع دیگر نیز به عنوان موضوع‌های محوری و مورد توجه در برنامه‌های بخش معاونت علمی ـ فرهنگی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شوند. این موضوع‌های پیشنهادی اکنون در کارگروه‌های تخصصی توسط کارشناسان در حال بررسی‌اند و در صورت تصویب به‌زودی اعلام می‌شوند.

_x000D_

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *