فرم ثبت‌نام ناشران در نمايشگاه بین المللی كتاب تهران الکترونیکی ارایه می‌شود

 

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران: 

_x000D_

رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ارایه فرم ثبت‌نام ناشران داخلی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به‌صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: ناشران علاقه‌مند به حضور در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سراسر کشور می‌توانند از طریق سایت نمایشگاه کتاب و سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دریافت فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

_x000D_

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علی اسماعیلی هدف از توزیع الکترونیکی فرم ثبت‌نام این دوره از نمایشگاه را صرفه‌جویی در زمان، دسترسی آسان‌تر و تسهیل در امور دانست و اظهار کرد: این امر باعث می‌شود تمام ناشران در اقصی نقاط کشور بدون صرف وقت بتوانند نسبت به دریافت فرم ثبت‌نام اقدام کنند.
 وی افزود: در گام نخست تلاش شد تا با ارایه فرم ثبت‌نام به‌صورت الکترونیکی در راستای اهداف الگوی مصرف قدم برداریم و امیدواریم بتوانیم تمام فعالیت‌های پیش از نمایشگاه را به‌صورت الکترونیک دنبال کنیم اما در حال حاضر این امکان وجود ندارد و ناشران بعد از دریافت فرم باید با مراجعه به محل‌های اعلام شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
 رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ادامه داد: اکنون فرم‌های ثبت‌نام ناشران داخلی برای شرکت در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایت نمایشگاه کتاب تهران به  نشانی http://www.farhang.gov.ir و  www.tibf.ir بارگذاری شده است.

_x000D_

 اسماعیلی از ناشران علاقه‌مند به شرکت در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواست تا برگه‌های را كه حاوی ضوابط حضور در نمايشگاه‌ است به دقت مطالعه و با آگاهی كامل نسبت به تكميل فرم ثبت‌نام اقدام کنند. وی تاکید کرد: اظهار بی اطلاعی از ضوابط موجب سلب مسووليت از ناشران نخواهد شد. 

_x000D_

بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۱تا ۲۱ اردبیهشت ماه سال ۱۳۹۲ در مصلای امام خمینی(ره ) برگزار می‌شود.

_x000D_

 

_x000D_

 

_x000D_


_x000D_

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *