ارايه ۸۰۰ عنوان كتاب در نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي علمي، كاربردی

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) به نقل از  روابط عمومی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی، مراسم افتتاح این نمایشگاه با حضور دکتر جعفر خلقانی، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علمي ـ كاربردي و دبیر ستاد برگزاری هفته مهارت و فناوری، حسين غفاری، مدیر روابط عمومی دانشگاه، عبادی مدیرکل فنی حرفه‌ای استان تهران، مدرسان، دانشجویان و کارآموزان برگزار شد. 

در این مراسم، خلقانی عنوان كرد: این نمایشگاه مشترک با حضور  17 موسسه و مرکز آموزش علمی کاربردی استان تهران با بیش از ۱۲۰ دستاورد شامل اختراعات و ابتکارات، ۱۲ مرکز دولتی و آزاد آموزش فنی‌حرفه‌ای استان تهران، انتشارت دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیش از ۷۰۰ عنوان کتاب و انتشارات مؤسسات آموزش عالي علمي كاربردي با بيش از ۱۰۰ عنوان كتاب و بسته آموزشي حضوری فعال دارند. 

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه افزود: برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه کارگاه‌های مهارتی برگزار می‌شود.
 
دبیر ستاد برگزاری هفته مهارت و فناوری تصریح کرد: اجرای مانورهای امدادی آتش‌نشانی، کارگاه‌های آموزش مهارتی مینیاتور، گرافیک، مکانیک و تاسیسات و… در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان انجام می‌شود. 

دبیر ستاد برگزاری هفته مهارت و فناوری اظهار كرد: این نمايشگاه از روز شنبه (يكم مرداد) به مناسبت هفته مهارت و فناوري آغاز و تا پنج مرداد در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید چمران تهران واقع در سه راه افسریه، مشیریه، بلوار بوعلی شرقی، روبه‌روی کلانتری مشیریه برپاست.

_x000D_

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *