بازدید ۳۰۰ هزار نفر از نمایشگاه استانی کتاب مازندران

 

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران: 

_x000D_

معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از پایان نمایشگاه استان کتاب در شهرستان ساری خبر داد و گفت: بر اساس آمار اداره کل ارشاد استان، حدود ۳۰۰ هزار نفر از این نمایشگاه دیدن کردند.

_x000D_

عین‌الله فلاح در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: با احتساب چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بن کتابی که برای نهمین دوره نمایشگاه کتاب مازندران در نظر گرفته شده بود، حدود ۱۰ میلیارد ریال کتاب از این دوره از نمایشگاه استان مازندران خریداری شد. 

_x000D_

وی با اشاره به بازدید کم‌سابقه از این نمایشگاه، افزود: حدود ۳۰۰ هزار نفر از ۱۴ تا ۲۰ بهمن از این نمایشگاه کتاب دیدن کردند که در مقایسه با دوره‌های گذشته، نشان از اقبال بیشتر مردم به نمایشگاه دارد. 
فلاح اضافه کرد: البته محل جدید نمایشگاه‌های شهرستان ساری با امکانات جدید و بهتر مانند پارکینگ و همچنین هوای مطبوع روزهای نمایشگاه، تاثیر فراوانی بر این استقبال داشت. 
معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مازندران از در پایان گفت: نهمین نمایشگاه کتاب مازندران، شب گذشته (۲۰ بهمن) ساعت ۲۱ با حضور حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد  اسلامی مازندران پایان یافت.

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_

_x000D_


_x000D_

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *